Užduotis

Sukurti informacinį puslapį apie pokerį su didelio medžiagos kiekio filtravimo palaikymu (daugiau negu 3000 straipsnių). Be klaidų perkelti visus straipsnius iš senojo puslapio į naują.

Sprendimas

Pagal kliento pageidavimą dizainas buvo atliktas remiantis pokerio tematika. Buvo sukurta parašytos medžiagos filtravimo sistema, pridėtos naujos opcijos bei galimybės. Nauja pokerio kambarių skiltis (poker rooms) palyginus su senesne puslapio versija tapo informatyvesne ir patogesne.

 • Labai rekomenduojame visiems! Kokybiškas darbas, lengvas bendravimas ir greitas reagavimas bei deadline paisymas. Įmonė sukūrė puikią ir lengvai valdomą sveitainę, kuria esame labai patenkinti ir mes, ir mūsų klientai.

  2017.09.11, Urtė Mikelevičiūtė, ČIOPČIOP prekės ženklo vadovė

 • Su UAB "Kalifornijos kryptis" dirbame nuo 2017 m. vasario mėn. Darbas atliekamas kokybiškai ir operatyviai, įvertinus visas pastabas. Kuriant mūsų projektą, Aleksandras siūlo originalius sprendimus. Dėkojame už ilgą ir sėkmingą bendradarbiavimą.

  2017.04.18, Eduardas Radzivilovas, Rel Mažoji Ragainė, UAB

 • Rekomenduoju kreiptis į Feeria, jeigu norit greitai ir kokybiskai atlikto darbo!

  2016.07.21, Monika Lukoševičiūtė, psichologė

 • Su įmonė Feeria dirbame apie metus laiko. Šiuo laikotarpiu buvo atlikta keletas projektų: sukurtas logotipas, firminis stilius, internetinės svetainės Tempus Trans ir Balkanbalt, Siunciu.lt dizainas. Su šia įmonė ir toliau sėkmingai bendradarbiaujame. Atliekamais darbais esame labai patenkinti, todėl drąsiai galime rekomenduoti Feeria kaip atsakingą ir parikimą partnerį, kuris suinteresuotas rezultatu Jums ir Jūsų verslui.

  2016.04.09, Šarūnas Peikštenis, Tempus Trans, UAB

 • Viskas atlikta kokybiškai, greitai, profesionaliai. Ir darbų kaina nesikandžioja. Pagarba įmones "Feeria" kolektyvui, taip ir toliau!

  2016.04.08, Valerijus, TirasML, UAB

 • Dėkojame už mūsų klinikos svetainės sukūrimą! Esame patenkinti darbo kokybe ir rezultatu.

  2015.03.10, Irina, Druskininkų šeimos klinika, UAB

 • Esu dėkingas įmonei “Feeria” už kokybiškumą ir operatyvumą atliekant dizaino bei programavimo darbus mūsų el. parduotuvei 24.IPK-SHOP.RU. Įmonė, atsižvelgdama į savo sukauptą patirtį, rado geriausią sprendimo būdą mūsų projektui. Likau labai patenkintas projekto realizavimu, būtinai kreipsiuosi ateityje.

  2014.12.22, Aleksejus Korovinas, IPK-Shop (IĮ Korovin A.)

 • Vertiname įmonės “Feeria” operatyvumą kuriant logotipą mūsų naujam projektui. Visi pageidavimai ir pastabos buvo pastebėti ir darbas buvo atliktas sutartu laiku! Ačiū jums už bendradarbiavimą, kreipsimės ateityje.

  2014.12.07, Olegas Tukinas, NORDIC INOX OÜ

 • Dėkoju už kokybišką dizainą ir programavimą. Visi darbai buvo atlikti laiku.

  2014.06.25, Irina, Velta-Baldai (Klonda, OOO)

 • Projektas buvo sukurtas pagal mūsų reikalavimus ir visiškai atitiko galutinę viziją. Dėkojame už ryškų dizainą ir projekto programavimą!

  2014.02.21, Jakubas, Kazino Revolver

 • Ačiū už puslapio sukūrimą naudojant Wordpress platformą. Darbas buvo atliktas greitai ir profesionaliai. Kreipsimės į jūsų įmonę ir ateityje.

  2013.08.13, Anatolijus Gudmanas, Everstoj, OOO

 • Dizainas yra būtent toks, kokio mes tikėjomės! Dėkojame už kokybiškai atliktus darbus!

  2013.03.13, Timofejus, EuropePMZ

 • Puikus puslapis! Atidaviau maketus ir tinklalapio dizainas buvo padarytas tiksliai taip, kaip ir norėjome. “Feeria” yra visada pasiruošusi padėti. Jums bus suprantamai ir aiškiai atsakyta bei patarta, kaip atlikti darbą geriau.

  2012.01.20, Aleksandras Kroft, New School Photo College

 • Mus labai spaudė terminai ir tinklalapį sukurti reikėjo labai greitai. Užsakymas buvo atliktas tikrai kokybiškai ir net anksčiau, nei buvo aptartas baigimo laikas. Dizainas taip pat buvo padarytas labai greitai. Apibendrinant galiu pasakyti, jog bendradarbiavimas su “Feeria” buvo komfortiškas ir produktyvus. Svarbiausia – palankios kainos. Nuoširdus ačiū už galutinį rezultatą.

  2012.01.13, Maksimas Karakovas, Anunnaki Clothes

 • Užsakinėjau puslapį iš “Feeria” ir likau patenkintas rezultatu bei palankia kaina. Pabaigę svetainės kūrimą, specialistai padeda prižiūrėti puslapį, apmoko naudotis administraciniais instrumentais ir t.t. Į iškilusius klausimus atsako greitai. Rekomenduoju žmonėms, kuriems reikia praktiškos ir kokybiškos interneto svetainės.

  2012.01.11, Aleksandras P., Chicbase

 • Dirba greitai, rodo iniciatyvą, kainos palankios ir lanksčios, visos papildomos korekcijos buvo atliktos nemokamai, aš likau tikrai patenkintas. Ačiū.

  2011.08.08, Aleksandras S., Kaljan.info

 • Ačiū už bendradarbiavimą! Visi liko patenkinti rezultatais. Mes vertiname tuos, kurie akimirksniu reaguoja į mūsų norus! Linkime jums sėkmės!

  2011.03.25, Petras ir Polina B., Freshline.by