Klientų atsiliepimai

Neseniai UAB Kalifornijos kryptis atnaujino mūsų įmonės svetainę. Esame labai patenkinti jų darbu ir galime rekomenduoti juos kitiems. Viską ką sutarėme padarė laiku ir taip kaip buvo sutarta. Ačiū, Alexander Jums ir Jūsų komandai 😉
Dėkojame Feeria komandai už mūsų naują, šiuolaikišką svetainę ir sklandų darbą. Svetainės kūrimo metu į užklausas ir mūsų poreikius buvo reaguojama operatyviai ir lanksčiai, o kilę nesklandumai buvo sprendžiami labai greitai. Galutiniu rezultatu esame labai patenkinti! Rekomenduojame šią komandą. 🙂
Super įmonė. Viskas labai profesionaliai ir laiku!
Rekomenduoju kreiptis į Feeria, jeigu norit greitai ir kokybiskai atlikto darbo!
Esame patenkinti profesionalia, efektyvia komunikacija bei nuolatiniu dėmesiu, atsižvelgiant į mūsų besikeičiančius poreikius. Didelė Feeria pagalba generuojant idėją ir vystant jos funkcionalumą, dizainą, greita reakcija garantiniu laikotarpiu, lėmė tai, jog šiandien turime puikų įrankį, kuris leidžia mums kasdien stebėti savo veiklos progresą. Ačiū jums už tai!
Ačiū Feeria kolektyvui už gražų kūrinį, už viršytus lūkesčius ir didelę kantrybę. Kolektyvas tikri profai, jautėsi, kad išmano ką ir kaip daro, stengėsi patarti ir paaiškinti kodėl reik taip, o ne kitaip daryti. Gilinosi į smulkmenas ir darbus atliko laiku. Ačiū dar kartą už didelę kokybe ir mažą kainą. 10/10.
Viso darbo metu puikiai bendradarbiavome, buvo įsigilinta į individualaus ir sudėtingo interneto projekto turinį, reikiamų funkcijų poreikį ir jo išpildymą. Visada buvo įsiklausoma į užsakovo pageidavimus, kas šiuo metu nėra dažna. Išpildymas puikus ir kokybiškas. Darbų ir kainos santykis labai konkurencingas.
Šios įmonės teikiamos paslaugos labai kokybiškos, tačiau nepigios. Už tokią kokybę negaila sumokėtų pinigų, todėl viskuo likau labai patenkintas. Sužavėjo projekto vadovo požiūris į darbą: jis nemažai laiko skiria bendravimui gyvai su klientais, stengiasi suprasti kliento problemą ir surasti sprendimą. Projektų vadovas nėra mechaniškas klientų užgaidų vykdytojas, jo kompetentingi sprendimai pagerino atlikto projekto funkcionalumą. Vadybininkas sužavėjo mane konkretumu ir organizuotumu, jokių tuščių kalbų nebuvo! Tai viena iš nedaugelio įmonių, kuri laikosi sutartu terminu – viskas buvo atlikta sutartu laiku be vėlavimų. Taip pat taikomas garantinis aptarnavimas. Jeigu ieškote kokybiško paslaugų teikėjo, drąsiai rekomenduoju!
Esame labai patenkinti naująja svetaine. Darbas buvo atliktas laikantis visų terminų, gretai ir kokybiškai. Aptarnavimas, reagavimas į visus užklausimus, reikalingos korekcijos buvo atliekamos iš karto, paslaugumas ir komunikavimas profesionalaus lygio. Kainos tikrai "proto" ribose. Malonu dirbti ir bendrauti. Tikrai rekomenduotume "Feeria" kaip specialistus, žinančius ir išmanančius savo sritį. Dar kartą Ačiū!
"Feeria" greitai ir nebrangiai sukūrė tikrai estetišką ir "malonų pačiupinėti" mūsų įmonės tinklalapį. Labai patiko jų specialistų orientacija į klientą, aiški ir korektiška komunikacija. Geras darbas.
Kreipiausi į Feeria dėl reikiamų infografikos darbų, Aleksandras labai opertyviai atliko visus pavestus darbus, likau patenkintas rezultatu kaina ir ypač greit atliktais darbais. Ateityje būtinai vėl kreipsiuosi į Feeria komanda su naujomis užduotimis. Direktorius labai konkretus ir profesionalus.
Žino kuom skiriasi Profesionalas nuo freelancer'io? Freelancer'is pažada, tada daro tris savaites ir atsiunčia iš interneto pavogtą logotipą. O profesionalai tokie kaip Feeria susiderina susitikimo laiką, išsiaiškina poreikius, susižymi kliento prašymus, susiderina biudžetą ir per dvi dienas padaro naują gražų logo kuriam prireikė tik minimalių koregavimų. Malonu dirbti su profesionalu iš didžiosios raidės.
Su UAB "Kalifornijos kryptis" dirbome svetainės kūrimo klausimų. Į visas pastabas dėl dizaino ar techninių klausimų buvo reaguotą greitai ir kokybiškai. Svetainė buvo sukurta pagal visus mūsų reikalavimus, o rezultatas viršyjo lūkesčius. Likome labai patenkinti, ateityje kreipsimės dar. Rekomenduojame Feeria kaip patikimą parterį.
Dėkojame už svetainės sukūrimą! Esame patenkinti kokybe ir rezultatu. Rekomenduojame visiems!
Labai rekomenduojame visiems! Kokybiškas darbas, lengvas bendravimas ir greitas reagavimas bei deadline paisymas. Įmonė sukūrė puikią ir lengvai valdomą sveitainę, kuria esame labai patenkinti ir mes, ir mūsų klientai.
Su UAB “Kalifornijos kryptis” dirbame nuo 2017 m. vasario mėn. Darbas atliekamas kokybiškai ir operatyviai, įvertinus visas pastabas. Kuriant mūsų projektą, Aleksandras siūlo originalius sprendimus. Dėkojame už ilgą ir sėkmingą bendradarbiavimą.
Rekomenduoju kreiptis į Feeria, jeigu norit greitai ir kokybiskai atlikto darbo!
Su įmonė "Feeria" dirbame apie metus laiko. Šiuo laikotarpiu buvo atlikta keletas projektų: sukurtas logotipas, firminis stilius, internetinės svetainės Tempus Trans ir Balkanbalt, Siunciu.lt dizainas. Su šia įmonė ir toliau sėkmingai bendradarbiaujame. Atliekamais darbais esame labai patenkinti, todėl drąsiai galime rekomenduoti Feeria kaip atsakingą ir parikimą partnerį, kuris suinteresuotas rezultatu Jums ir Jūsų verslui.
Viskas atlikta kokybiškai, greitai, profesionaliai. Ir darbų kaina nesikandžioja. Pagarba įmones “Feeria” kolektyvui, taip ir toliau!
Dėkojame už mūsų klinikos svetainės sukūrimą! Esame patenkinti darbo kokybe ir rezultatu.
Vertiname įmonės “Feeria” operatyvumą kuriant logotipą mūsų naujam projektui. Visi pageidavimai ir pastabos buvo pastebėti ir darbas buvo atliktas sutartu laiku! Ačiū jums už bendradarbiavimą, kreipsimės ateityje.
Puikus puslapis! Atidaviau maketus ir tinklalapio dizainas buvo padarytas tiksliai taip, kaip ir norėjome. “Feeria” yra visada pasiruošusi padėti. Jums bus suprantamai ir aiškiai atsakyta bei patarta, kaip atlikti darbą geriau.
Mus labai spaudė terminai ir tinklalapį sukurti reikėjo labai greitai. Užsakymas buvo atliktas tikrai kokybiškai ir net anksčiau, nei buvo aptartas baigimo laikas. Dizainas taip pat buvo padarytas labai greitai. Apibendrinant galiu pasakyti, jog bendradarbiavimas su “Feeria” buvo komfortiškas ir produktyvus. Svarbiausia – palankios kainos. Nuoširdus ačiū už galutinį rezultatą.

Dirbote su mumis? Palikite atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau esančia formą kad paliktumėte atsiliepimą dėl mūsų darbą.

    Failas: