Klientų atsiliepimai

Su UAB "Kalifornijos kryptis" dirbome svetainės kūrimo klausimų. Į visas pastabas dėl dizaino ar techninių klausimų buvo reaguotą greitai ir kokybiškai. Svetainė buvo sukurta pagal visus mūsų reikalavimus, o rezultatas viršyjo lūkesčius. Likome labai patenkinti, ateityje kreipsimės dar. Rekomenduojame Feeria kaip patikimą parterį.
Vaikinai atlieka savo darbą greitai, kokybiškai ir protingomis kainomis! Kelis kartus kreipėmės ir nei karto nepavedė. Kokybė - europinė, servisas - pasaulinio lygio! Ačiū Feeria komandai už tai, kad yra Web specialistai, pas kuriuos galima kreiptis ir žinoti kad rezultatas viršys lūkesčius! Ačiū Feeria komandai, kad turime web specialistus, pas kuriuos visada galime kreiptis ir žinoti kad rezultatas viršys lūkesčius!
Dėkojame už svetainės sukūrimą! Esame patenkinti kokybe ir rezultatu. Rekomenduojame visiems!
Labai rekomenduojame visiems! Kokybiškas darbas, lengvas bendravimas ir greitas reagavimas bei deadline paisymas. Įmonė sukūrė puikią ir lengvai valdomą sveitainę, kuria esame labai patenkinti ir mes, ir mūsų klientai.
Su UAB “Kalifornijos kryptis” dirbame nuo 2017 m. vasario mėn. Darbas atliekamas kokybiškai ir operatyviai, įvertinus visas pastabas. Kuriant mūsų projektą, Aleksandras siūlo originalius sprendimus. Dėkojame už ilgą ir sėkmingą bendradarbiavimą.
Rekomenduoju kreiptis į Feeria, jeigu norit greitai ir kokybiskai atlikto darbo!
Su įmonė "Feeria" dirbame apie metus laiko. Šiuo laikotarpiu buvo atlikta keletas projektų: sukurtas logotipas, firminis stilius, internetinės svetainės Tempus Trans ir Balkanbalt, Siunciu.lt dizainas. Su šia įmonė ir toliau sėkmingai bendradarbiaujame. Atliekamais darbais esame labai patenkinti, todėl drąsiai galime rekomenduoti Feeria kaip atsakingą ir parikimą partnerį, kuris suinteresuotas rezultatu Jums ir Jūsų verslui.
Viskas atlikta kokybiškai, greitai, profesionaliai. Ir darbų kaina nesikandžioja. Pagarba įmones “Feeria” kolektyvui, taip ir toliau!
Dėkojame už mūsų klinikos svetainės sukūrimą! Esame patenkinti darbo kokybe ir rezultatu.
Esu dėkingas įmonei “Feeria” už kokybiškumą ir operatyvumą atliekant dizaino bei programavimo darbus mūsų el. parduotuvei 24.IPK-SHOP.RU. Įmonė, atsižvelgdama į savo sukauptą patirtį, rado geriausią sprendimo būdą mūsų projektui. Likau labai patenkintas projekto realizavimu, būtinai kreipsiuosi ateityje.
Vertiname įmonės “Feeria” operatyvumą kuriant logotipą mūsų naujam projektui. Visi pageidavimai ir pastabos buvo pastebėti ir darbas buvo atliktas sutartu laiku! Ačiū jums už bendradarbiavimą, kreipsimės ateityje.
Dėkoju už kokybišką dizainą ir programavimą. Visi darbai buvo atlikti laiku.
Projektas buvo sukurtas pagal mūsų reikalavimus ir visiškai atitiko galutinę viziją. Dėkojame už ryškų dizainą ir projekto programavimą!
Ačiū už puslapio sukūrimą naudojant WordPress platformą. Darbas buvo atliktas greitai ir profesionaliai. Kreipsimės į jūsų įmonę ir ateityje.
Dizainas yra būtent toks, kokio mes tikėjomės! Dėkojame už kokybiškai atliktus darbus!
Puikus puslapis! Atidaviau maketus ir tinklalapio dizainas buvo padarytas tiksliai taip, kaip ir norėjome. “Feeria” yra visada pasiruošusi padėti. Jums bus suprantamai ir aiškiai atsakyta bei patarta, kaip atlikti darbą geriau.
Mus labai spaudė terminai ir tinklalapį sukurti reikėjo labai greitai. Užsakymas buvo atliktas tikrai kokybiškai ir net anksčiau, nei buvo aptartas baigimo laikas. Dizainas taip pat buvo padarytas labai greitai. Apibendrinant galiu pasakyti, jog bendradarbiavimas su “Feeria” buvo komfortiškas ir produktyvus. Svarbiausia – palankios kainos. Nuoširdus ačiū už galutinį rezultatą.
Užsakinėjau puslapį iš “Feeria” ir likau patenkintas rezultatu bei palankia kaina. Pabaigę svetainės kūrimą, specialistai padeda prižiūrėti puslapį, apmoko naudotis administraciniais instrumentais ir t.t. Į iškilusius klausimus atsako greitai. Rekomenduoju žmonėms, kuriems reikia praktiškos ir kokybiškos interneto svetainės.

Dirbote su mumis? Palikite atsiliepimą

Prašome užpildyti žemiau esančia formą kad paliktumėte atsiliepimą dėl mūsų darbą.

Failas: