Išplėsta garantija

Svetainės palaikymas išplėstos garantijos pagrindu

Kas tai yra?

Projekto išplėsta garantija – papildoma projekto garantija, kuri suteikiama mūsų klientams tuo atveju, jeigu mes užsiimame jos kūrimu ir tolimesniu palaikymu. Į garantija įeina:

  • reguliarus svetainės skenavimas ieškant klaidų ir sutrikimų *
  • platformos ir plugin’ų atnaujinimas iki paskutinių versijų *
  • konsultavimas ir svetainės klausimų sprendimas *

* ne daugiau 0.5 val. mėnesio bėgyje

Kokia yra nauda verslui?

Naudojant šią paslaugą, jūs gaunate stabilią, saugią ir greitą svetainę Jūsų klientams.

Kiek tai kainuos ir kiek laiko užtruks?

Išplėstos garantijos kaina yra tik €21.50/mėn. Kartą per mėnesį bus išrašyta išplėstos garantijos sąskaita. Terminas: nuo 6 mėn.

Jūs bet kuriuo metu galite nutraukti naudojimąsi šia paslauga, pranešdami mums el. paštu hi@feeria.lt. Tokiu atveju garantija galios iki mėnesio, kuriam Jus pranešite apie pratęstą garantiją, pabaigos.

Kaip mes dirbame ir kokias garantijas Jus turėsite?

Mes atsakingai laikomės prisiimtų įsipareigojimų ir rūpinamės savo reputacija. Išplėstos garantijos užsakymas  atrodo taip:

  • Žemiau esančioje formoje paliekate mums užklausą dėl  išplėstos garantijos ir nurodote pageidaujamą jos veikimo terminą.
  • Mes patvirtiname jūsų užklausą ir priimame projektą dėl papildomo garantinio aptarnavimo
  • Kartą per mėnesį mūsų CRM sistema automatiškai išrašo sąskaitą už garantinio aptarnavimo paslaugą (bet kuriuo metu galite nutraukti garantinį aptarnavimą)

Reikalingas išplėstas palaikymas? Rasykite mums, mes pasiūlysime geriausias sąlygas

Norite būti tikras, kad svetainė aktuali ir veiks be trikdžių? Palikite mums užklausą dėl išplėsto svetainės palaikymo mes priimsime jūsų projektą į išplėstos garantijos programą.