Eltesta

Osciloskopai ir elektroninė įranga

Užduotis

Sukurti projektą osciloskopų ir kitos elektroninės įrangos gamintojui. Sukurti versiją mobiliesiems/planšetiniams įrenginiams ir patogią navigaciją pagal įrenginių šeimynas.

Sprendimas

Projektas sukurtas pagal kliento struktūros reikalavimus. Pagrindinis kelias, kuriuo vartotojas turėtų eiti, yra toks: pagrindinis – kategorijos pasirinkimas – šeimynos pasirinkimas. Raktinis reikalavimas buvo nustatyti naudotojui trumpesnį kelią į modelių šeimyną. Naujame projekte ši užduotis telpa į 2 paspaudimus: meniu punktą ir paskui konkrečią modelių šeimyną.

Šeimynos puslapyje realizuoti dinaminiai skirtukai, kad informacija būtų padalinta į logines grupes. Buvo realizuota tiek visos šeimynos, tiek atskirų modelių nuotraukų galerija. Realizuota modelių lentelė su palyginamosiomis charakteristikomis ir patogiu valdymu svetainės administracinėje srityje. Yra galimybė pridėti ir kataloguoti visus dokumentus, susijusius su įrenginių šeimyna. Taip pat yra galimybė atsisiųsti specifikaciją.

Siekiant išsaugoti SEO pozicijas, visi senosios svetainės versijos puslapiai, įskaitant naujienų archyvą ir leidinius, buvo perkelti į projektą. Realizuota paprasta svetainės puslapių paieškos sistema.

Svetainėje yra mobili/planšetinė versijos, ji tinkamai rodoma mobiliuosiuose įrenginiuose.