Almaks

Natūralūs ekologiški audiniai

Užduotis

Pagrindinė užduotis yra sukurti svetainę „WordPress“ platformoje įmonei, užsiimančiai audinių gamyba. Būtina parengti kategorijų struktūrą ir parodyti didelį informacijos kiekį lankytojui patogiu būdu, kad būtų sumažintas puslapio užkrovimo laikas. Svetainėje turi būti mobili/planšetinė versijos.

Antroji užduotis – parengti nuotraukas, tekstus ir vertimus į anglų, rusų ir vokiečių kalbas.

Sprendimas

Dizainas ir interfeiso projektavimas „Almaks“ reprezentacinėje svetainėje buvo atlikti atsižvelgiant į kliento reikalavimus, būtent į pagrindinę audinių kategorijų struktūrą. Pagrindinės kategorijos buvo pridėtos į meniu kartu su papunkčiais, siekiant supaprastinti puslapių naršymą, vidiniuose kategorijos puslapiuose realizuotos tinkleliu su papildomais papunkčiais.

Kategorijos realizuotos be puslapių perkrovimo iš naujo. Vartotojas gali greitai persijungti tarp jų ir pamatyti informaciją tuo pačiu momentu, nelaukdamas, kol puslapis bus užkrautas. Svetainės valdymo sistemoje įdiegtas patogus, jau pridėtų audinių ir jų spalvų valdymas.

Sukurta reprezentacinė svetainė turi simpatiškas animacijas ir veikia greitai. Taip pat projektas turi realizuotą mobilią/planšetinę versijas.

Taip pat kliento pageidavimu, padedant mūsų partneriams, buvo sukurtos nuotraukos ir parašyti nauji, unikalūs tekstai, jie buvo išversti į rusų, anglų ir vokiečių kalbas.