Susipažinkime! Esame Feeria - skaitmeninė agentūra Vilniuje!

Feeria - tai skaitmeninė agentūra, kuri vadovaujasi naujausiomis interneto kūrimo technologijomis. Mes užsiimame unikaliais ir sudėtingais Wordpress ir Laravel projektais, kurie pelno Lietuvos ir užsienio prekių ženklų pripažinimą. Sukursime pridėtinę vertę Jūsų verslui apgalvotais techniniais sprendimais, orientuotais į vartotoją.

Mūsų veiklos principai

Mums svarbu žmogiškas ryšys su klientais. Dirdami su Jumis esame pasiruošę efektyviam bendradarbiavimui, kad sukurtumėme tikrai unikalius projektus!

Mes suprantame, kad partnerio pasirinkimas yra labai svarbus sprendimas! Taip pat žinome, kad tai gali būti nelengva užduotis. Per ilgus veiklos metus sukaupėme didelę patirtį – kūrėme įvairius projektus: nuo nesudėtingų iki unikalių, daug iššūkių keliančių. Mūsų darbo metodai leidžia sukurti kokybišką, garantuotą galutinį rezultatą.

Suformuojame koncepciją

Visi projektai yra skirtingi. Mes išklausome klientą, surenkame kuo daugiau informacijos apie jo veiklą ir atsižvelgiame į kliento pageidavimus. Taip pasiruošiame būsimam projektui. Suprantame Jūsų, kaip užsakovo, ir Jūsų klientų poreikius ir suformuojame bendrą viso projekto koncepciją.

Unikalūs techniniai sprendimai

Daugelis klientų žino, kokio rezultato nori, bet nežino, kaip tai įgyvendinti. Mes pasiruošę padėti! Mūsų patirtis ir žinios leis įgyvendinti Jūsų idėjas bei pasiūlyti dar daugiau galimybių.

Padėsime Jums ir Jūsų įmonei užmegzti ryšį su tiksline auditorija ir padidinti savo pelną!

Kaip mes tai darome?

Išvystyta strategija bei nuolatinio grįžtamojo ryšio gavimas leidžia mums pasiekti geriausių rezultatų

Analizė

Analizuojame darbo sritį, žvelgiame į konkurentus ir geriausius sprendimus šioje veiklos srityje.

Apibrėžimas

Išsiaiškiname papildomus kliento poreikius ir norus projektui, svarbias detales.

Prototipas ir dizainas

Išsiaiškiname papildomus kliento poreikius ir norus projektui, svarbias detales.

Grįžtamasis ryšys

Išsiunčiame dizainą klientui ir gauname atsiliepimus, teisingus.

Programavimas

Patvirtinus projektą, projektą perduodame plėtrai. Klientui suteikiame techninį adresą darbų kontrolei.

Testavimas

Kurdami ir po jo, mes kruopščiai išbandome projekto komponentus, kad įsitikintume, jog viskas veikia taip, kaip turėtų.

Paleidimas

Klientui patvirtinus, projektą perduodame nurodytu adresu, kad jis būtų matomas visiems.

Mes dirbame su WordPress ir Laravel platformomis

Esame įgyvendinę daugybę Wordpress ir Laravel projektų. Bendradarbiaujame su gerai žinomais klientais, tarp kurių yra Čiop Čiop, Mažoji Ragainė, Lietuvos Respublikos kanceliarija ir kitomis vertinamomis įmonėmis ir įstaigomis.

Turime didelę patirtį dirbdami su Wordpress ir Laravel platformomis ir puikiai išmanome jų struktūrą, todėl projektus mūsų klientams galime įgyvendinti greitai ir profesionaliai! Turime didelę patirtį dirbdami su Wordpress ir Laravel platformomis ir puikiai išmanome jų struktūrą, todėl projektus mūsų klientams galime įgyvendinti greitai ir profesionaliai!

Mes padėsime Jums atskleisti Jūsų skaitmeninį potencialą!

Mūsų patirtis ir kompetencijos padės Jums ir Jūsų įmonei išnaudoti visą potencialą skaitmeninėje erdvėje! Nepriklausomai nuo to, ar Jūsų projektas yra mažas ar didelis, mes visada pasiruošę Jums padėti!

Mes esame pasiruošę Jums padėti!

Mūsų biure Vilniuje dirbantys kūrėjai, dizaineriai ir vadybininkai visuomet yra pasiruošę padėti įgyvendinti Jūsų idėjas! Mūsų partneriai pasiūlys unikalų sprendimą Jūsų verslui.

Mums svarbu, kad projektas būtų suprantamas vartotojui, estetiškai atrodantis, patikimas, orientuotas į verslą.

Komanda

Darbų kokybę užtikrina šie darbuotojai

Alex M.
Natalija M.
Germanas P.
Damian B.
Gertrūda K.