Internetinių svetainių kūrimas

Interneto svetainių kūrimas yra tai, ką mes mėgstame ir ką darome su dideliu malonumu! Mūsų įmonė tapo kai kurių Lietuvos ir tarptautinių prekių ženklų pagrindine skaitmenine partnere. Esame pasiruošę Jums padėti nuo paprastų reprezentacinių svetainių iki elektroninės prekybos, CRM sistemų ir įvairių sistemų integravimo į Jūsų projektą bei duomenų keitimų tarp jų.

Mums patinka kurti sudėtingus interneto projektus!

Daugelį metų mūsų įmonė užsiima tiek mažais, tiek dideliais interneto projektais. Per šį laiką sukaupėme patirties ir žinių, reikalingų tikrai kokybiškoms svetainėms kurti. Išmokome daug naujų technologijų, kurias naudojame mūsų kasdieniniame darbe ir kurie padeda mūsų projektams būti greitiems, patogiems ir kokybiškiems, taip pat turime neįkainojamos patirties ir žinių apie tai, kas veikia ir kas ne.

Jūs, kaip mūsų klientas, gausite sprendimus, pagrįstus tūkstančiais valandų darbu įvairiuose interneto projektuose ir būsite tikri, kad rezultatas viršys Jūsų lūkesčius.

Internetinių svetainių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas

Kokiuose projektuose galime jums padėti?

Reprezentacinių svetainių kūrimas

Kuriame gražias interaktyvias ir patogias reprezentacines svetaines. Jie pasakoja apie įmonę ir jos verslą greičiausiu ir patogiausiu būdu. Tokios svetainės visada bus Jūsų verslo reklamos platforma internete. Unikalus dizainas, aukšta surinkimo kokybė ir kruopštus testavimas - tai apie mus!

El. prekybos sprendimai naudojant WooCommerce arba Shopware

Internetinės parduotuvės ir elektroninės prekybos kūrimas yra raktas į Jūsų verslo sėkmę. Kuriame elektroninės prekybos sprendimus WooCommerce ir Shopware, kurie leis jums parduoti internetu ir sukurti naujų galimybių Jūsų verslui!

Individualūs projektai ir sistemos, internetinės ir mobiliosios aplikacijos

Turite nestandartinių užklausų? Esame pasirengę parašyti individualią aplikaciją Jūsų poreikiams Laravel platformoje. Tai greita, saugi ir išplečiama platforma, tinkanti daugeliui nestandartinių projektų.

Projektų palaikymas ir konsultavimas

Nesvarbu, ar jau turite Wordpress ar Laravel projektą, ar dar tik galvojate apie naujo projekto kūrimą, mes visada pasiruošę Jums padėti ir patarti visais klausimais.

API integracijos yra mūsų gyvenimas

Daugelis mūsų sukurtų projektų reikalavo integracijos su kitomis internetinėmis sistemomis, kad naudojimasis svetaine būtų kuo patogesnis ir sutaupytų kliento laiko. Integravome šias sistemas:

  • CRM sistemos
  • mokėjimų internetu priėmimo sistemos (pavyzdžiui, banko nuoroda, mokėjimas banko kortele)
  • pristatymas kurjerių tarnybomis
  • informacinės sistemos
  • autorizacijos sistemos (pavyzdžiui, Smart ID, Mobile ID)
  • duomenų bazės
  • ir daug daugiau!
Internetinių svetainių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas

Wordpress Headless nestandartinėms užduotims

Daug metų dirbame su viena TVS Wordpress ir gerai išmanome jos architektūrą. Ar turite projektą, kuriam keliami specialūs Wordpress reikalavimai? Tokiu atveju galime pasiūlyti kūrimą Wordpress naudojant Headless technologiją. Tai reiškia, kad jūsų svetainė, naudojant API, gali būti greita, prieinama ir veikianti įvairiose platformose (ir kaip svetainė, ir kaip mobilioji aplikacija). Esame pasiruošę patarti visais susijusiais klausimais.

Kontroliuojama kokybė ir saugumas

Mūsų klientai mus apibūdina vienu žodžiu - kokybė. Mes laikomės griežtų kūrimo standartų, kontroliuojame visus svetainės kūrimo etapus ir kruopščiai testuojame galutinį produktą. Didelį dėmesį skiriame projekto saugumui ir jo realizavimui.

Kuriame ilgalaikius sprendimus

Neieškome galimybių trumpai vystyti projektą. Visi mūsų projektai yra orientuoti į ilgalaikį egzistavimą ir prireikus plėtrą. Tai ne tik sutaupo Jūsų laiką ir pinigus, bet ir išskiria Jūsų projektą iš kitų.

Internetinių svetainių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas

Lengvas naudojimas tiek vartotojams, tiek administratoriams

Jūsų sukurta svetainė gali būti neįtikėtinai graži, bet neadaptyvi ar sunkiai suprantama. Mes išsprendžiame šias problemas! Visi projektai yra paprasti ir suprantami lankytojams.

Be to, kurdami sąsajas administratoriaus darbui, atsižvelgiame ir į kliento poreikius paprastai ir suprantamai valdymo sistemai. Projektų valdymas yra suprantamas ir patogus.

Sukurtų projektų palaikymas

Kiekvienam projektui suteikiame vienerių metų garantiją. Tai reiškia, kad jei projektas bus baigtas, bet iškils problemų, nepaliksime Jūsų vienų su sunkumais, mūsų komanda mielai padės juos įveikti!

Arnas
Natalija M.
Alex M.
Susisiekite

Domina svetainių kūrimas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų projektą.

Siųsti užklausą
Internetinių svetainių kūrimas

Ar esate programuotojas?

Peržiūrėkite mūsų laisvas darbo vietas!

Peržiūrėti