Internetinių svetainių kūrimas

Internetinių svetainių kūrimas – tai, ką mes darome su dideliu malonumu! Esame įvairių Lietuvos ir tarptautinių prekinių ženklų skaitmeniniai partneriai. Galime įgyvendinti viską: nuo paprastų reprezentacinių svetainių kūrimo iki elektroninės prekybos, CRM sistemų ir kitų sistemų integravimo į Jūsų projektą.

Siųsti užklausą

Mums patinka kurti sudėtingus interneto projektus!

Jau daug metų tiek didelių, tiek mažų internetinių svetainių kūrimas – mūsų arkliukas. Sukaupėme didelę patirtį ir žinias, reikalingas kokybiškų svetainių kūrimui. Išmokome daug naujų technologijų, kurias naudojame mūsų kasdieniniame darbe ir kurios padeda projektus kurti greitai, patogiai ir kokybiškai, taip pat turime neįkainojamos patirties ir žinių apie tai, kas yra efektyvu, o kas – ne.

Mes pasiūlysime sprendimus, pagrįstus tūkstančių valandų darbo patirtimi įvairiuose interneto projektuose, ir būsite tikri, kad rezultatas viršys Jūsų lūkesčius.

Internetinių svetainių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas

Kokius projektus galime padėti įgyvendinti?

Vieno puslapio internetinių svetainių kūrimas

Kuriame gražias, interaktyvias ir patogias vieno puslapio svetaines. Greitas, gražus, mobilus ir kokybiškas pardavimo kanalas Jūsų verslui!

Daugiau...

Reprezentacinių internetinių svetainių kūrimas

Kuriame gražias, interaktyvias ir patogias reprezentacines svetaines, pasakojančias apie įmonę ir jos veiklą. Tokia svetainė bus Jūsų verslo reklamos platforma internete. Unikalus dizainas, aukšta surinkimo kokybė ir kruopštus testavimas – tai mūsų darbo principai!

El. prekybos sprendimai naudojant WooCommerce arba Shopware

Internetinės parduotuvės ir elektroninės prekybos kūrimas yra raktas į Jūsų verslo sėkmę. Kuriame elektroninės prekybos sprendimus WooCommerce ir Shopware, kurie leis Jums parduoti internetu ir suteiks naujų galimybių Jūsų verslui!

Daugiau...

Individualūs projektai ir sistemos, internetinės ir mobiliosios aplikacijos

Turite nestandartinių sumanymų? Esame pasiruošę sukurti individualią aplikaciją pagal Jūsų poreikius Laravel platformoje. Tai greita, saugi ir išplečiama platforma, tinkama daugeliui nestandartinių projektų.

Daugiau...

Projektų palaikymas ir konsultavimas

Nesvarbu, ar jau turite Wordpress ar Laravel projektą, ar dar tik galvojate apie naujo projekto kūrimą, mes visada pasiruošę Jums padėti ir patarti visais klausimais.

Daugiau...

API integracijos yra mūsų kasdienybė

Daugeliui mūsų sukurtų projektų reikėjo integracijos su kitomis internetinėmis sistemomis, kad naudojimasis svetaine būtų kuo patogesnis ir sutaupytų laiko klientui. Integravome šias sistemas:

  • CRM sistemos
  • mokėjimų internetu priėmimo sistemos (pavyzdžiui, banko nuoroda, mokėjimas banko kortele)
  • pristatymas kurjerių tarnybomis
  • informacinės sistemos
  • autorizacijos sistemos (pavyzdžiui, Smart ID, Mobile ID)
  • duomenų bazės
  • ir daug daugiau!
Internetinių svetainių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas

Wordpress Headless – nestandartinėms užduotims

Daug metų dirbame su viena TVS Wordpress ir gerai išmanome jos struktūrą. Ar turite projektą, kuriam keliami specialūs Wordpress reikalavimai? Tokiu atveju galime pasiūlyti kūrimą Wordpress naudojant Headless technologiją. Tai reiškia, kad Jūsų svetainė, naudojant API, gali būti greita, prieinama ir veikianti įvairiose platformose (ir kaip svetainė, ir kaip mobilioji aplikacija). Esame pasiruošę patarti visais susijusiais klausimais.

Prižiūrime kokybę ir garantuojame saugumą

Mūsų darbą galime apibūdinti vienu žodžiu – kokybė. Mes laikomės griežtų kūrimo standartų, kontroliuojame visus svetainės kūrimo etapus ir kruopščiai testuojame galutinį produktą. Didelį dėmesį skiriame projekto saugumui ir jo realizavimui.

Kuriame ilgalaikius sprendimus

Neieškome trumpalaikių sprendimų. Visi mūsų projektai yra orientuoti į ilgalaikį rezultatą ir galimą plėtrą. Tai ne tik sutaupo Jūsų laiko ir pinigų, bet ir padeda Jūsų projektui išsiskirti iš kitų.

Internetinių svetainių kūrimas
Internetinių svetainių kūrimas

Paprasta naudotis tiek vartotojams, tiek administratoriams

Jūsų svetainė neįtikėtinai graži, bet neadaptyvi ar sunkiai suprantama? Mes išsprendžiame šias problemas! Mūsų kuriamos svetainės yra paprastos ir suprantamos lankytojams.

Kurdami sąsajas administratoriaus darbui, atsižvelgiame ir į kliento poreikį turėti paprastą ir suprantamai valdomą sistemą.

Sukurtų projektų palaikymas

Kiekvienam projektui suteikiame vienerių metų garantiją. Tai reiškia, kad jei projektas bus baigtas, bet iškils problemų, nepaliksime Jūsų vienų su sunkumais, mūsų komanda mielai padės juos įveikti!

Alex M.
Natalija M.
Germanas P.
Susisiekite

Domina svetainių kūrimas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą
Internetinių svetainių kūrimas

Esate programuotojas?

Peržiūrėkite laisvų darbo vietų pasiūlymus!

Peržiūrėti