Individualių projektų ir web-aplikacijų kūrimas

Turite nestandartinių užklausų ar idėjų, kurios pakeis rinką? Esame pasirengę tapti Jūsų partneriu kuriant modernią web-aplikaciją!

Individualūs sprendimai web-aplikacijoms Lietuvoje

Kiekvieno projekto koncepcija yra unikali ir web-aplikacijų užsakymo kūrimas derinamas su specifiniais užsakovo poreikiais. Nepriklausomai nuo priežasties, dėl kurios norite sukurti aplikaciją, mes galime Jums padėti. Tokio projekto sukūrimas leis jums gauti internetinę platformą savo paslaugų teikimui automatiniame režime.

Naudodami aplikaciją galėsite sukurti savo vartotojų bazę, gauti vartotojų atsiliepimus apie savo verslą ir paslaugas bei vykdyti automatizuotą pardavimą internetu.

Individualių projektų ir web-aplikacijų kūrimas
Individualių projektų ir web-aplikacijų kūrimas

Naudojame naujausias šiuolaikines technologijas

Kurdami web-aplikacijas ir mobiliąsias aplikacijas naudojame tik naujausias ir aktualiausias technologijas.

Skirtingų platformų duomenų keitimasis ir API

Kurdami aplikaciją, atsižvelgiame į kliento poreikius naudoti tą patį kodą skirtingose platformose. Štai kodėl, naudodamiesi API technologijomis, kodą galime naudoti tiek web versijai, tiek mobiliųjų aplikacijų kūrimui iOS ir Android.

Kuriant mobiliąsias aplikacijas naudojamas React, todėl atliekant pakeitimus vienoje vietoje, aplikacijos atnaujinamos iš karto visose platformose.

Individualių projektų ir web-aplikacijų kūrimas

Darbo greitis

Ypatingą dėmesį skiriame projekto spartai. Visuose mūsų projektuose naudojami modernūs išteklių kompiliatoriai, kad web-aplikacijų įkėlimo laikas būtų kuo trumpesnis.

Individualių projektų ir web-aplikacijų kūrimas

Mobilioji aplikacija Inalize

Padėjome klientui sukurti medicininę mobiliąją aplikaciją, kuri šiuo metu veikia Skandinavijos rinkoje. Ar norėtumėte daugiau sužinoti apie Inalize projektą?

Plačiau apie projektą

Įgyvendikite savo web-aplikacijos idėją su mumis!

Turime viską, ko reikia norint sukurti web- arba mobiliąją aplikaciją Jums! Susisiekite su mumis, jei Jums reikia pagalbos kuriant.

Natalija M.
Arnas
Alex M.
Susisiekite

Domina individualus sprendimas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų projektą.

Siųsti užklausą