E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinės parduotuvės kūrimas ir elektroninė prekyba - tai jūsų raktas į sėkmingą, 24/7 pelną nešantį verslą. Kuriame elektroninės prekybos sprendimus WooCommerce ir Shopware platformose, kad galėtumėte prekiauti internetu ir turėti daugiau galimybių Jūsų verslui!

Siųsti užklausą
E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Elektroninė prekyba, padidinanti Jūsų verslo pelną!

Atliekame įvairias su elektronine prekyba susijusias užduotis. Mūsų įmonė gali sukurti tiek mažą internetinę parduotuvę, tiek ir didelę internetinę pardavimo platformą su keliais pardavimų kanalais (Facebook, eBay, Amazon ir kt.). Mūsų svarbiausia užduotis yra sutrumpinti vartotojo kelią iki produkto įsigijimo. Mes nekuriame sudėtingų formų! Su mūsų sprendimais vartotojas įsigys Jūsų prekes vos keliais paspaudimais!

Mūsų sprendimai yra greiti ir patikimi, prekių asortimentą atnaujinti galima tiek rankiniu būdu (patogiai ir suprantamai), tiek automatiškai!

WordPress ❤️ WooCommerce

Mėgstame kurti su Wordpress, o tai reiškia, kad puikiai išmanome WooCommerce platformos architektūrą! Tai suteikia daugiau galimybių kurti parduotuves WooCommerce su bet kokiomis nestandartinėmis funkcijomis pagal Jūsų pageidavimą.

E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas
E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Shopware elektroninės prekybos platforma

Jeigu turite nestandartinių užduočių arba savo internetinei parduotuvei turite specialių reikalavimų, mes taip pat dirbame su Shopware platforma. Tai galinga, patogi ir išplečiama platforma, padėsianti Jūsų įmonei pakelti internetinę prekybą į kitą lygį.

Robolabs API integracija

RoboLabs - tai įmonė, kuri teikia naujos kartos buhalterijos, dokumentų apdorojimo ir verslo analitikos paslaugas visoje Lietuvoje. Jų paslaugos išsiskiria tuo, kad ne tik teikia buhalterinės apskaitos paslaugas, bet taip pat suteikia verslo valdymo įrankį, kuris padeda optimizuoti ir supaprastinti vidinius procesus.

RoboLabs naudoja naujausias informacines technologijas, kurios leidžia sumažinti darbo kaštus, efektyviai padidinti finansinės veiklos saugumą ir kontrolę. ROBO buhalterinė platforma yra nuolat tobulinama ir paneigia tradicinės, neefektyvios buhalterijos mitus. Robo sistemoje įdiegti technologiniai sprendimai padeda partneriams efektyviai valdyti kapitalą, greitai surinkti pinigus už paslaugas arba parduotas prekes, matyti dokumentų apdorojimą ir realiu laiku generuoti ataskaitas bei tvarkyti vidinius įmonės dokumentus.

Mūsų komanda sugebės lengvai integruoti RoboLabs API į Jūsų projektus. Mūsų patirtis ir ekspertizė leis mums efektyviai pritaikyti RoboLabs prie Jūsų unikalių projektinių poreikių.

Daugiau

E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Štai keletas mūsų klientų, kuriems jau padėjome su elektronine prekyba

Projektų analizė ir optimalių prekybos sprendimų kūrimas

Mes užsiimame ne tik WooCommerce parduotuvių kūrimu. Kurdami kiekvieną projektą, atliekame preliminarią auditorijos ir klientų bazės analizę, siekdami pasiūlyti Jums geriausią internetinės parduotuvės sprendimą. Mūsų darbas:

  • potencialių klientų ir auditorijos analizė
  • UI ir UX kūrimas
  • mokėjimo ir prekių pristatymo sprendimų integravimas
  • nestandartinės integracijos ir papildiniai Jūsų užduotims atlikti

Galime lengvai paleisti Jūsų internetinę parduotuvę ir tobulinti ją ateityje pagal klientų atsiliepimus!

E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas
Damian B.
Germanas P.
Gertrūda K.
Susisiekite

Domina e-komercijos sprendimas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą