E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Internetinės parduotuvės kūrimas ir elektroninė prekyba yra jūsų raktas į sėkmingą, 24/7 pelną nešanti verslą. Kuriame elektroninės prekybos sprendimus WooCommerce ir Shopware platformose, kurie leis jums parduoti internetu ir sukurti naujų galimybių jūsų verslui!

E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Elektroninė prekyba, kuri padidins Jūsų verslo pelningumą!

Atliekame įvairiausias elektroninės prekybos užduotis. Mūsų įmonė gali sukurti kaip mažą internetinę parduotuvę, taip ir didelę internetinę pardavimo platformą su keliais pardavimų kanalais (Facebook, eBay, Amazon ir kt.). Trumpiausias kelias vartotojui įsigyti produktus yra mūsų svarbiausia užduotis, kuriant internetinę parduotuvę. Mes nekuriame sudėtingų formų! Su mūsų sprendimais vartotojas įsigys Jūsų prekę keliais paspaudimais!

Mūsų sprendimai greiti ir patikimi - prekių asortimentą atnaujinti galima tiek rankiniu būdu (patogiai ir suprantamai), tiek automatiškai!

WordPress ❤️ WooCommerce

Mums labai patinka kurti Wordpress, o tai reiškia, kad puikiai išmanome WooCommerce platformos architektūrą! Tai suteikia daug galimybių kurti parduotuves WooCommerce su bet kokiomis nestandartinėmis funkcijomis pagal Jūsų pageidavimą. Mums labai patinka kurti Wordpress, o tai reiškia, kad puikiai išmanome WooCommerce platformos architektūrą! Tai suteikia daug galimybių kurti parduotuves WooCommerce su bet kokiomis nestandartinėmis funkcijomis pagal Jūsų pageidavimą.

E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas
E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas

Shopware elektroninės prekybos platforma

Jei turite nestandartinę užduotį arba Jūsų internetinei parduotuvei reikia specialių reikalavimų, mūsų įmonė taip pat dirba su Shopware platforma. Galinga, patogi ir plečiama - tai padės Jūsų įmonei pakelti internetinę prekybą į kitą lygį.

Štai keletas mūsų klientų, kuriems jau padėjome su elektronine prekyba

Projektų analizė ir optimalių elektroninės prekybos sprendimų kūrimas

Mes užsiimame ne tik WooCommerce parduotuvių kūrimu. Kiekviename projekte atliekame preliminarią auditorijos ir klientų bazės analizę, siekdami pasiūlyti Jums geriausią internetinės parduotuvės sprendimą. Mūsų darbas apima:

  • potencialių klientų ir auditorijos analizė
  • UI ir UX kūrimas
  • mokėjimo ir prekių pristatymo sprendimų integravimas
  • nestandartinės integracijos ir papildiniai jūsų užduotims atlikti

Galime lengvai paleisti Jūsų internetinę parduotuvę ir, gavę klientų atsiliepimus, ją tobulinti ateityje!

E-komercija ir internetinių parduotuvių kūrimas
Alex M.
Natalija M.
Germanas P.
Susisiekite

Domina e-komercijos sprendimas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime jūsų projektą.

Siųsti užklausą