Firanto

Automobilių dažų, su galimybe pasirinkti spalvą pagal automobilio modelį ir gamintoją, internetinės parduotuvės sukūrimas

Firanto

Sukurti automobilių dažų internetinę parduotuvę

Užduotis – sukurti automobilių dažų internetinę parduotuvę su galimybe pasirinkti dažus pagal markę, modelį, metus.
Firanto

Duomenų bazės lankstumas ir našumas

Antroji užduotis – užtikrinti internetinės parduotuvės duomenų bazės greitį ir lankstumą dideliems duomenų kiekiams, importuoti į parduotuvę esamą duomenų bazę (daugiau nei 125 000 dažų, užsakymus, klientus ir kitus duomenis) iš senosios versijos.

Sąsajos projektavimas

Naujoji, patobulinta parduotuvės svetainė buvo sukrta pagal senąją parduotuvės versiją. Svarbiausia projekto dalis buvo sukruti filtrą, leidžiantį pasirinkti tinkamus dažus automobiliui. Galima ieškoti pagal konkretų kodą arba pagal markę, modelį metus. Po filtravimo sistema rodo visus konkrečiam automobiliui tinkamus variantus.
Firanto

Produkto puslapis

Siekiant pagerinti SEO ir informacijos prieinamumą, svetainėje įdiegtas automatinis atskirų produktų puslapių generavimas. Yra nuotraukų galerija su automatiškai sugeneruotais vaizdais ir rekomendacijomis susijusiems produktams ir (arba) jų rinkiniams. Siekiant pagerinti SEO rodiklius, konkretaus produkto adreso juosta generuojama dinamiškai pagal prekės ženklą, modelį, spalvos kodą ir kitus parametrus.
Firanto

Automatinis nuotraukų generavimas

Parduotuvėje yra daugiau nei 122 tūkst. spalvų variantų, jos nuolat atnaujinamos. Dirbant 8 valandas per parą, tokio kiekio nuotraukų apdorojimas rankiniu būdu užtruktų ne vienerius metus. Aptarę užduotį su klientu, įdiegėme automatinį nuotraukų spalvoms generavimą, taip pat nuotraukų šablonui pritaikyti svarbius duomenis: automobilio markę ir spalvos kodą. Automatinis visų 122 tūkst. vaizdų generavimas užtruko apie 5 valandas.
Firanto

Užsakymo pateikimas ir API pajungimas

Užsakymo puslapis yra paprastas ir aiškus, jis įgyvendintas one-page checkout formatu. Kadangi beveik visus užsakymus klientas gauna internetu, buvo įdėta daug darbo siekiant padidinti šio puslapio konversiją.

Įdiegėme šiuos pristatymo būdus: LP Express (Lietuvos pašto API sujungtas su paštomatais), pristatymas paštu ir tarptautiniu paštu skirtingomis kainomis priklausomai nuo regiono, pristatymasper kurjerį Lietuvoje ir atsiėmimas vietoje. Naudotojų patogumui taip pat buvo pajungtas automatins pašto API adresų užpildymas, kad paspartintume adreso formos užpildymą.

Integruotos visos šiuolaikinės mokėjimo sistemos, per API pajungta Paysera, Stripe, Paypal.

Firanto

Integracija su „Pigu“, „Amazon“, „eBay“ ir „Varlė“

Projekte įgyvendintas automatinis prekių eksportas į populiarias prekyvietes: „Pigu“, „Amazon“, „eBay“ ir „Varlė“, siekiant padidinti pardavimus.
Firanto

Naudinga informacija klientams ir kelių kalbų palaikymas

Svetainėje galima rasti daug naudingos informacijos, kaip rasti automobilio spalvos kodą. Svetainė įdiegta „Laravel“ platformoje ir turi prisitaikantį dizainą, taip pat palaiko 4 kalbas: lietuvių, anglų, latvių ir vokiečių.
Firanto

Atnaujinimo rezultatai

Po 2019 metais atlikto atnaujinimo, internetinė parduotuvė yra pagrindinis pardavimo kanalas. Produktų eksportavimas į populiarias prekyvietes dar labiau padidina pagrindinius pardavimus per internetinę parduotuvę. Nemaža parduotuvės klientų dalis – pirkėjai iš užsienio.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

 • AJAX
 • API integracijos
 • Bootstrap
 • JavaScript
 • Laravel
 • Paypal
 • Paysera
 • PDF dokumentų generavimas
 • SaSS
 • Stripe
 • UI/UX dizainas
 • Video
Projektas baigtas2019-06-18
Terminai2 mėn.
UžsakovasR. Firanto, I.Į.

Su Feeria dirbame jau daug metų. Smagu matyti kaip kolektyvas tobulėja ir kaip sparčiai dirba. Visada patars ir visada pasiūlis geriausią ir optimaliausią variantą. Dirba atsakingai ir žmogiškai. O, buvo taip, kad Iškilus problemai pagelbėjo net ir sekmadienį. Tokie žmogiški dalykai verčia įvertinti Feeria 5*/5*

Andrius FirantasData: 2022-08-23Andrius Firantas atsiliepimas
Gertrūda K.
Damian B.
Natalija M.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą