Kadatronas

Spausdintuvų ir eksploatacinių medžiagų, skirtų spausdinimui, su įvairių API prijungimu, internetinės parduotuvės kūrimas

Kadatronas

Užduotis – sukurti internetinę parduotuvę spausdintuvais ir eksploatacinėmis medžiagomis prekiaujančiai įmonei

Būtina atnaujinti senąją svetainės versiją, sukuriant visiškai naują kategorijų struktūrą, prijungti banko nuorodą bei sukurti naują modernų projekto dizainą.
Kadatronas

Produktų importas iš „DailyPrint“

Būtina įgyvendinti prekių importą iš „DailyPrint“, kuris suteikė galimybę atsisiųsti 12 000 prekių XML formatu.

Užduoties analizė ir sprendimo paieška prekių katalogui

Išanalizavome užsakovo pageidavimus ir konkurentų projektus. Buvo nuspręsta sukurti projekto struktūrą kelių mega meniu pavidalu:
 • Spausdintuvai ir biuro prekės CANON
 • Eksploatacinės medžiagos
 • Spausdintuvų nuoma ir atsarginių dalių prekyba
 • Kitos prekės
 • Paslaugos
Kadatronas

Kategorija CANON

Pagrindinė CANON prekės ženklo spausdintuvų kategorija, kuri skirstoma į spausdintuvus pagal paskirtį (namų, biuro, pramonės ir kt.). Visi CANON prekės ženklo produktai automatiškai patenka į šią kategoriją ir susiję su ja importuojant produktus, kad būtų lengviau naršyti.
Kadatronas

Eksploatacinai reikmenys

Kategorija, skirta kasečiams ir kasetėms, kurias galima rasti pagal prekės ženklą, modelį ir kitas spausdintuvų parinktis. Ši kategorija sukurta kaip paieškos laukelis, kuriame paieška vykdoma neperkraunant puslapio.
Kadatronas

Spausdintuvų nuoma ir prekyba atsarginėmis dalimis

Nuomos paraiškos užpildymo forma su preliminariu įrangos nuomos kainos paskaičiavimu, taip pat įvairių modelių spausdintuvų atsarginių dalių pardavimo kategorija.
Kadatronas

Kitos prekės ir paslaugos

Šioje kategorijoje yra kitų produktų, kuriuos sunku kataloguoti, medis. Paslaugos organizuojamos atskiroje svetainės skiltyje: galima pamatyti, kokias paslaugas teikia įmonė ir užpildyti kontaktinę formą.

Prekės kortelė

Prekės kortelėje yra pasirinktos prekės nuotraukų galerija, aprašymas, specifikacijos ir dokumentai, susiję ir suderinami produktai, jei tokių yra. Iš kiekvieno skirtuko galima matyti prekės įdėjimo į krepšelį formą ir ją pridėti vienu paspaudimu.
Kadatronas

Prekių krepšelis ir užsakymo pateikimas

Prekių krepšelis ir užsakymo pateikimas yra įgyvendintas kaip one-page checkout sprendimas, kai vartotojui nereikia atlikti kelių veiksmų užsakymo pateikimui. Prekių krepšelyje galite nustatyti užsakytų prekių kiekį, pašalinti nereikalingas prekes bei matyti bendrą kainą su pristatymu ir PVM.
Kadatronas

Pristatymo ir apmokėjimo būdai

Galimi pristatymo būdai skiriasi priklausomai nuo prekės, jos svorio ir matmenų. Pavyzdžiui, didelių gabaritų prekių negalima pristatyti į paštomatus. Užsakymams virš 60 eurų taikomas nemokamas pristatymas. Kaip mokėjimo būdai buvo pajungta „Paysera“ bank-link ir paprasta banko pavedimas su automatiškai sugeneruotos sąskaitos siuntimu.
Kadatronas

Informaciniai puslapiai ir naudinga informacija pirkėjams

Svetainėje yra keli informaciniai puslapiai: apie įmonę, kontaktai, naudinga informacija ir įvairios pirkimo, pristatymo, grąžinimo sąlygos, privatumo politika.

Produktų importas iš XML „DailyPrint“

Atskira užduotis buvo automatinio prekių, kategorijų ir atsargų likučių importo iš „DailyPrint“ įdiegimas projekto backend'e. Pirmieji du importai atliekami kliento pageidavimu, vidutiniškai kartą per 2 savaites. Sandėlio likučių laisvoms prekėms importas vykdomas automatiškai kartą per 2 valandas.
Kadatronas

Prekių eksportas į „Kaina24“

Antroji užduotis buvo automatiškas tam tikrų produktų pagal tam tikrus kriterijus XML failo atsiuntimas (sandėlyje, ne pigiau nei 10 eurų ir pan.) į nuolatinį XML failą „Kaina24“ svetainėje.

Atnaujinimo rezultatai

Po atnaujinimo svetainė gavo integraciją su moderniomis API, didelį greitį, didelį saugumą, patogų UI/UX dizainą ir mpbiliesiems įranginiams pritaikytą versiją.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

 • AJAX
 • API integracijos
 • Bootstrap
 • Duomenų eksportavimas
 • Duomenų importavimas
 • JavaScript
 • Laravel
 • Paysera
 • PDF dokumentų generavimas
 • SaSS
 • Stripe
 • UI/UX dizainas
Projektas baigtas2021-07-02
Terminai2 mėn.
UžsakovasKadatronas, UAB
Natalija M.
Alex M.
Germanas P.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą