Wordpress projektų palaikymas Lietuvoje

Wordpress yra patikima, saugi ir greita platforma, kurios pagrindu veikia iki 40% pasaulio svetainių. Skamba gerai, tiesa? :) Tačiau svarbus aspektas yra svetainės palaikymas ir atnaujinimai, kad ji veiktų be problemų ir saugiai. Tai darome skirdami ypatingą dėmesį projekto saugai ir produktyvumui.

Siųsti užklausą
Wordpress projektų palaikymas Lietuvoje

Ilgametė darbo patirtis su Wordpress

10 m. dirbdami su Wordpress, įsigilinome į jos struktūrą ir galima drąsiai teigti, kad dirbame su ja aukščiausiu lygiu.

Reguliarus svetainės atnaujinimas ir palaikymas

Reguliariai atnaujiname platformą, jos priedus ir temas. Atnaujinimai užtikrina, kas Jūsų sistema bus atnaujinta, saugi ir greita. Taip pat esame pasirengę pasiūlyti Jums palaikymo paslaugų ir trikdžių šalinimą.

Wordpress projektų palaikymas Lietuvoje

Darbas saugioje aplinkoje

Svetainės prieinamumas yra svarbiausias rodiklis. Dirbame su kodu ir įvairiomis talpyklos sistemomis, kad užtikrintume didelį Jūsų projekto greitį. Atnaujinimai ir projekto palaikymas pirmiausia išbandomi testavimo aplinkoje ir tik tada po kruopštaus testavimo perkeliami į Jūsų serverį.

Po projekto paleidimo teikiame palaikymo paslaugą

Sukūrę svetainę, nepaliekame kliento vieno su projektu. Priešingai, manome, kad tai yra ilgalaikio ir abipusiai naudingo bendradarbiavimo pradžia. Kiekvienam mūsų atliktam projektui suteikiame vienerių metų garantiją.Vėliau garantiją visada galima pratęsti. Mūsų komanda visada padės išspręsti iškilusias problemas.

Wordpress projektų palaikymas Lietuvoje
Wordpress projektų palaikymas Lietuvoje

Abipusiai naudingas bendradarbiavimas, patikimas IT paslaugų tiekėjas

Daugelis klientų, su kuriais dirbame, neapsiriboja tik svetainės kūrimu. Ateityje svetainė yra tobulinama. Savo klientams mes visada pasiruošę pasiūlyti geriausias kainas ir tik būtiną skaičių valandų tolimesniam projekto palaikymui. Glaudaus bendradarbiavimo metu puikiai išmanome kliento verslą ir siūlome geriausius sprendimus už geriausią kainą.

Germanas P.
Natalija M.
Alex M.
Susisiekite

Esame šalia!

Turite klausimų? Susisiekite su mumis, esame šalia Jūsų! Mes pasiruošę Jums patarti dėl svetainės palaikymo ir tobulinimo ypatybių!

Siųsti užklausą