Čiop Čiop

Internetinės parduotuvės kūrimas restoranų tinklui Vilniuje ir Kaune

Čiop Čiop

Sukurti nestandartinę internetinę parduotuvę

Sukurti internetinę parduotuvę su nestandartinėmis funkcijomis - parduoti kursų kuponus internetu. Įdiegti visus reikiamus mokėjimo ir pristatymo būdus.
Čiop Čiop

Sukurti filialų sistemą

Taip pat būtina sukurti filialų sistemą naujiems restoranams prijungti.

Užduoties analizė

Darbo pradžioje išanalizavome ankstesnę svetainės versiją, sukurtą „Wordpress“ kartu su „Woocommerce“. Pagrindinis kliento tikslas buvo išsaugoti esamos svetainės funkcionalumą ir perkelti ją į naują „Laravel“ platformą, kurioje svetainė turėjo atitikti kliento reikalavimus.
Čiop Čiop

Pagrindinis puslapis

Pagrindiniame puslapyje yra pagrindiniai blokai su reikalinga informacija vartotojams: kursai, renginiai ir filialai. Pagrindiniame puslapyje pateikiama naujausia informacija apie įmonės produktus ir paslaugas.
Čiop Čiop

Vestuvės, renginiai ir studijos

Įmonė organizuoja išskirtinius renginius, todėl renginių paslaugos, tarp jų ir vestuvių, buvo patalpintos į atskirus meniu punktus. Kiekvienas renginys turi užklausos formą ir individualią nuotraukų galeriją. Panašiai sukurti ir įmonės studijų puslapiai.
Čiop Čiop

Internetiniai kursai

Įmonė organizuoja maisto gaminimo kursus. Ši paslauga buvo įdiegta kaip atskiras puslapis, kuriame yra visas galimų kursų sąrašas. Kursuose yra laisvų vietų sąrašas ir kita reikalinga informacija. Su dovanų kuponu galima užsiregistruoti ir įsigyti kursus nemokamai. Įsigijus kursą sugeneruojamas PDF kuponas, kuris išsiunčiamas į kliento el. paštą.
Čiop Čiop

Dovanos ir prekės

Įdiegtas dovanų ir prekių skyrius. Veikimo principas panašus į klasikines internetines parduotuves, kuriose prekę galima įdėti į krepšelį ir pateikti užsakymą.
Čiop Čiop

Prekių krepšelis

Prekių krepšelis veikia panašiai kaip ir kitose internetinėse parduotuvėse. Galimas prekių kiekio keitimas, nereikalingų prekių išėmimas ar naujų papildymas. Puslapio funkcinė savybė - nuolaidos perkant kuponą dviems.

Užsakymo pateikimas

Sukurta kompaktiška užsakymo pateikimo formą. Klientas gali greitai įvesti savo duomenis, nurodyti, ar prekes perka įmonė, ar fizins asmuo. Atsiskaityti galima internetu ir bankiniu pavedimu, taip pat galimas pristatymas į el. paštą, paštomatą, per kurjerį arba atsiėmimas vietoje. Paštomatams prijungta LP Express API. Po sėkmingo apmokėjimo pasirodo puslapis su patvirtintais užsakymo duomenimis.
Čiop Čiop

Vartotojo profilis

Internetinėje parduotuvėje yra vartotojo profilis. Galima peržiūrėti savo užsakymų istoriją, atsisiųsti kursų kuponus, pakeisti asmeninę informaciją arba visiškai ištrinti savo profilį.
Čiop Čiop

Filialų sistema

Internetinė parduotuvė palaiko filialų sistemą. Kiekvienas filialas turi savo pristatymo ir apmokėjimo būdus, kursus ir kitą turinį. Persijungti tarp filialų galima per pagrindinį meniu.
Čiop Čiop

Atnaujinimo rezultatai

Po atnaujinimo projektas pradėjo veikti stabiliau ir greičiau, išaugo jo lankomumas ir pateiktų užsakymų skaičius. Internetinė parduotuvė palaiko lietuvių ir anglų kalbas bei adaptyvias versijas mobiliesiems įrenginiams.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

 • AJAX
 • API integracijos
 • Bootstrap
 • Google Maps
 • JavaScript
 • Laravel
 • Paypal
 • Paysera
 • PDF dokumentų generavimas
 • SaSS
 • UI/UX dizainas
Projektas baigtas2022-06-04
Terminai3 mėn.
UžsakovasKulinanas, UAB
Damian B.
Germanas P.
Natalija M.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą