Eden

Vilniaus striptizo klubų tinklo interneto svetainės-įėjimo tiklalapio kūrimas

Eden

Sukurti šiuolaikišką striptizo klubo Vilniuje įėjimo tiklalapį

Klientas norėjo vieno puslapio sprendimo, įėjimo tiklalapio su vaizdo ir mobiliųjų versijų palaikymu. Pagrindinis atnaujinimo tikslas buvo padidinti staliukų rezervacijų internetu skaičių striptizo klubuose.
Eden

Analizė ir sprendimų paieška

Darbo su projektu pradžioje buvo išanalizuoti konkuruojantys klubai Lietuvoje ir užsienyje bei suformuota puslapio struktūra ir suprojektuotos visos reikalingos sąsajos. Dėmesys buvo skirtas vaizdo įrašams ir rezervavimo formoms, taip pat navigacijai. Spustelėjus bet kurį meniu elementą, puslapis lengvai leidžiasi į norimą skyrių.
Eden

Kelių kalbų versijos

Kadangi nemaža dalis klubų lankytojų yra užsieniečiai, be lietuviškos yra numatyta rusiška ir angliška versija, taip pat patogus persijungimas tarp jų.

Vaizdo įrašų ir nuotraukų galerijos

Projektas yra susijęs su vizualinėmis paslaugomis, todėl didelis dėmesys skiriamas nuotraukoms ir vaizdo įrašams, siekiant pritraukti vartotojų dėmesį ir padidinti konversijas.
Eden

Po atnaujinimo padaugėjo rezervacijų skačius

Atnaujinus projektą ir pridėjus mobiliąsias versijas, klientas pradėjo reklamuoti naujas svetaines ir kelis kartus padidino rezervacijų internetu skaičių. Šiuo metu „Eden“ interneto svetainės yra svarbios naujiems klientams ieškant informacijos.
Eden

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • Bootstrap
  • Google Maps
  • JavaScript
  • SaSS
  • UI/UX dizainas
  • Video
  • Wordpress
Projektas baigtas2019-04-22
Terminai1 mėn.
UžsakovasJurbaras, UAB
Alex M.
Damian B.
Germanas P.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą