Kempvila

Individualaus dizaino kemperių svetainės-konfigūratoriaus kūrimas

Kempvila

Užduotis – sukurti interaktyvų internetinį automobilių konfigūratorių

Pagrindinis svetainės tikslas – sukurti interaktyvų automobilių konfigūratorių kaip BMW, AUDI, MERCEDES. Klientas turi turėti galimybę pasirinkti markę, modelį, variklį ir kitas transporto priemonės parinktis. Turėtų būti galima rinktis spalvą, ratus ir kitus variantus.
Kempvila

360° sukonfigūruoto automobilio vaizdas

Mašina turi būti matoma pasirinktoje konfigūracijoje skirtingais kampais iš išorės ir vidaus. Taip pat reikėjo įdiegti galimybę pridėti priedus ir sugeneruoti trumpą nuorodą į sukurtą konfigūraciją. Surinktą automobilio komplektaciją turėtų būti įmanoma išsiųsti gamybai.
Kempvila

Sukurti kemperiams skirtų paruoštų atsarginių dalių internetinę parduotuvę

Viena iš svarbių svetainės dalių sukurti nedidelę internetinę paruoštų kemperių dalių parduotuvę. Visos atsarginės dalys turi būti atskirtos pagal prekės ženklus, kategorijas ir turėti atskirus puslapius. Internetinėje parduotuvėje turi būti įdiegta paieška ir kitos būtinos funkcijos.
Kempvila

Paslaugos, OUTLET ir galerijos

Atskirai nuo konfigūratoriaus reikėjo įdiegti OUTLET, skirtą paruoštų (surinktų) automobilių pardavimo reklamai ir galeriją su nuotraukų ir vaizdo įrašų palaikymu kemperių ypatybėms pristatyti.

Kelių kalbų palaikymas

Projektas planuojamas Europos rinkai (Vokietija), todėl būtina įgyvendinti kelių kalbų palaikymą: lietuvių, anglų, vokiečių ir rusų bei išversti svetainės turinį į šias kalbas.
Kempvila

Konkurentų analizė ir sprendimų paieška

Darbas buvo pradėtas nuo konkurentų, veikainčių toje pačioje srityje kaip ir kliento verslas, taip pat panašiose srityse, analizės. Išanalizavus projektus Vokietijoje ir Olandijoje, apsisprendėme dėl konkrečios projekto struktūros. Buvo nuspręsta automobilio konfigūratorių padaryti centriniu svetainės branduoliu.

Internetinis automobilių konfigūratorius

Transporto priemonės konfigūratorius turi suprantamą ir apgalvotą sąsają. Iš pradžių vartotojas pasirenka automobilio modelį, tada variklį ir pakabą. Įdiegti komponentų ryšiai (pavyzdžiui, tam tikri modeliai ir varikliai negali būti derinami su tam tikro tipo pakabomis). Pasirinkęs pagrindinius automobilio komponentus, klientas gali pasirinkti šiuos savo automobilio parametrus:
 • Stogo tipą
 • Priekinių žibintų tipą
 • Bamperio tipą
 • Spalvą
 • Tonavimą
 • Lengvojo lydinio ratlankio modelį
Visi šie pakeitimai automatiškai rodomi 3D automobilio modelyje. Sukonfiguruotą automobilį su pasirinkta apdaila galima apžiūrėti iš išorės ir vidaus. Siekiant padidinti konversiją, buvo įdiegtas priedų blokas, kurį galima pridėti paskutiniame etape. Užbaigus konfigūraciją, galima išsiųsti surinkto kemperio užklausą klientui ir gauti sukurtos konfigūracijos nuorodą.
Kempvila

3D automobilio modelis ir nuotraukos

Konfigūratoriui buvo sukurti du 3D modeliai (išorinis ir vidinis) visais įmanomais variantais. Buvo pateiktos visos kėbulo spalvos ir elementai, taip pat lengvojo lydinio ratlankiai, baldai ir kiti elementai. Dėl to modelį galima apžiūrėti 8 skirtingais kampais tiek išorėje, tiek viduje. Papildomai buvo surengta kemperių fotosesija nuotraukoms svetainei ir galerijoms.
Kempvila
Kempvila

Kemperių pardavimo aikštelių tinklas

Svetainėje yra nurodytas aikštelių tinklas, kur galima susipažinti su jau surinktais kemperiais bei kita naudinga informacija.
Kempvila

Svetainės padalijimas pagal regioną ir atskirų domenų pajungimas

Vienoje valdymo sistemoje svetainėje įgyvendintas turinio valdymas skirtingiems regionams (Vokietijai, Europos Sąjungai ir Lietuvai). Kiekvienas regionas turi savo individualų domeną.

Užsakymai ir konversija

Nuo projekto pradžios klientas gavo apie keliolika užsakymų iš Lietuvos ir Vokietijos, kitų ES šalių. Atsižvelgiant į vieno kemperio gamybos sąnaudas, tai yra geras rezultatas.

Atnaujinimo rezultatai

Po atnaujinimo klientas reguliariai gauna naujų užsakymų tiek iš internetinės parduotuvės, tiek iš konfigūratoriaus. Projektas reklamuojamas Lietuvos, Vokietijos ir Europos Sąjungos šalių rinkose. Projektas palaiko mobiliuosius įrenginius, įskaitant konfigūratorių.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

 • 3D grafika
 • AJAX
 • API integracijos
 • Bootstrap
 • Fotografavimas
 • Google Maps
 • JavaScript
 • Laravel
 • PDF dokumentų generavimas
 • SaSS
 • UI/UX dizainas
 • Video
Projektas baigtas2019-04-30
Terminai9 mėn.
UžsakovasKempvila, UAB
Damian B.
Natalija M.
Gertrūda K.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą