Kosmosas

Pardavimų vadybininkų komandų motyvacinės sistemos sukūrimas 8 bitų žaidimo formatu

Kosmosas

Motyvacinė sistema 8 bitų žaidimo formatu

Sukurti įmonės pardavimų vadybininkų komandoms motyvuojančią žiniatiklio aplikaciją 8 bitų žaidimo formatu. Kiekviena vadybininkų komanda turi planą, kurį reikia pasiekti.
Kosmosas

Žaidimas „online“ realiuoju laiku

Kosmoso tema buvo panaudota kliento pageidavimu ir dėl to, kad įmonės prekės ženklas asocijuojasi su kosmosu. Sistema veikia taip: pardavimų vadybininkui registruojant duomenis sistemoje, visuose įrenginiuose (kompiuteriuose, televizoriuose Vilniaus ir Kauno ofisuose, mobiliuosiuose įrenginiuose ir kt.) duomenys atnaujinami realiu laiku, neperkraunant puslapio (automatinis sumos, procentų perskaičiavimas ir komandų judėjimo animacija ir kt.).

Kuo daugiau parduoda komanda, tuo ji arčiau finišo linijos (raketos). Pasiekus tikslą, pasirodo sveikinimai ir groja muzika. Žemiau esantys informaciniai pranešimai rodo paskutinius 5 pardavimus.

Kosmosas

Saugumas ir konfidencialumas

Visi pardavimo duomenys sistemoje yra užšifruoti be atvirkštinio iššifravimo galimybės dėl duomenų konfidencialumo. Buvo sukurti keli duomenų saugumo sluoksniai keliais lygiais.

Valdymo sistema (backend)

Sukurta platformos valdymo sistema, per kurią galima keisti įvairius parametrus, tokius kaip komandos, jų skaičius, piktograma, pardavimo tikslai, vadybininkai ir kt., taip pat tekstus ir garsus. Integruota pardavimų ataskaitų sistema.
Kosmosas

Sistema vidaus naudojimui

Sistema sukurta vidiniam naudojimui ir daugiausia naudojama televizoriuose bei informaciniuose ekranuose Kauno ir Vilniaus biuruose. Maketas buvo pritaikytas Tizen OS operacinei sistemai.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • JavaScript
  • Laravel
  • PDF dokumentų generavimas
  • Pusher
  • SaSS
Projektas baigtas2019-05-02
Terminai1.5 mėn.
Natalija M.
Damian B.
Germanas P.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą