Eltesta

Osciloskopų ir kitos techninės įrangos internetinės svetainės-katalogo kūrimas

Eltesta

Sukurti pramoninės įrangos interneto katalogą

Užduotis – sukurti naują interneto svetainę įmonei, kuri gamina osciloskopus ir kitą aukštųjų technologijų pramoninę įrangą. Svetainė yra skirta užsienio rinkai, todėl pasirinkta anglų kalba.
Eltesta

Įvadinis susitikimas su užsakovu ir projekto struktūros planavimas

Įmonė užsiima itin sudėtingų techninių gaminių gamyba, todėl susitikimas su užsakovu vyko jo gamykloje. Įsigilinome į verslo niuansus. Mūsų ekspertai sužinojo viską, ko reikia norint sukurti tinkamą svetainės struktūrą. Išanalizavome dar apie 5-8 panašias svetaines ir suformavome bendrą viziją.

Meniu ir produktų navigacija

Išanalizavus kitų įmonių patirtį, buvo nuspręsta sukurti pagrindinį didelį meniu su prekių suskirstymu į kategorijas ir prekių demonstravimu tiesiogiai meniu, kad paspaudimų skaičius būtų kuo mažesnis. Pagrindiniame puslapyje taip pat rodomas naujų produktų blokas, skirtas greitai peržiūrėti naujus produktus.
Eltesta

Produkto kortelė

Įmonė gamina sudėtingus techninius produktus, todėl didžiausias dėmesys buvo skiriamas gaminio kortelei ir patogiam didelio kiekio techninės informacijos talpinimui joje. Sprendimas buvo naudojamas informacijai talpinti teminiuose skirtukuose:
 • Overview - bendra informacija apie produktą
 • Features - pagrindiniai gaminio privalumai
 • Software - informacija apie gaminiui prieinamas programas
 • Downloads - su produktu susijusių failų katalogas
 • Specifications - gaminio techninės specifikacijos lentelių pavidalu
 • Reviews - atsiliepiemai apie produktus
Eltesta

Failų katalogas atsiuntimui, specifikacijos ir produktų rinkinys

Atsisiuntimų skirtuke (Downloads) yra kataloguotas failų sąrašas. TVS leidžia pridėti naujų kategorijų, neribotą failų įkėlimą ir kitas patogias funkcijas. Specifikacijose (Specifications) galima koreguoti ir papildyti bet kokius prekės parametrus.
Eltesta

Produktų rinkinys

Produkto informacijos skirtukuose yra produktų rinkinys, kuriame palyginamos produkto savybės. Kiekvieną iš atskirų gaminių galima įsigyti per įmonės partnerius arba atsiųsti užklausą per užsakymo formą.

Informaciniai puslapiai

Svetainėje taip pat yra naujienų archyvai, informaciniai puslapiai (apie mus, kontaktai) ir naudinga informacija, pavyzdžiui, leidiniai. Visas turinys buvo kruopščiai perkeltas iš senosios svetainės į naują.
Eltesta

Rezultatai po paleidimo

Ankstesnėje svetainės versijoje nebuvo TVS, todėl buvo sunku atnaujinti informaciją. Naujoji svetainė valdoma modernia sistema, leidžiančia klientui greitai keisti ir talpinti informaciją apie naujus produktus.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

 • Bootstrap
 • JavaScript
 • SaSS
 • UI/UX dizainas
 • Wordpress
Projektas baigtas2020-03-12
Terminai1 mėn.
UžsakovasEltesta, UAB
Alex M.
Damian B.
Germanas P.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą