Jūsų Namas

Sukurti reprezentacinę svetainę skydinių namų gamintojui

Jūsų Namas

Sukurti svetainę skydinių namų gamintojui

Pagrindinis projekto tikslas – sukurti svetainę skydinių namų gamintojui Lietuvoje ir Vokietijoje.
Jūsų Namas

Konkurentų analizė ir UI projektavimas

Svetainė orientuota į Vokietijos ir Skandinavijos rinkas, pirmiausia buvo atlikta užsakovo nurodytų krypčių analizė, kad suprastumėme, kokie sprendimai yra veiksmingi. Išanalizavus keletą skirtingų Vokietijos ir Švedijos svetainių, buvo sukurta pagrindinė projekto struktūra.

Pagrindinis puslapis

Pagrindiniame puslapyje trumpai parodomos pagrindinės svetainės skiltys: skydiniai namai, kokybė, statistika, atsiliepimai ir vaizdo įrašai.
Jūsų Namas

Skydiniai namai, kokybė ir privalumai

Šie puslapiai sukurti panašiai kaip ir pagrindinis – kairėje ir dešinėje pusėje patalpinti nedideli blokai su tekstu ir nuotraukomis. Tikslas – pateikti informaciją vartotojui glaustai ir patogiai.
Jūsų Namas

Projektų galerija

Atliktų darbų galerijoje yra galimybė susipažinti su užsakovo atliktų projektų nuotraukomis ir įvertinti teikiamų paslaugų kokybę.
Jūsų Namas

Kontaktai ir naudinga informacija

Svetainėje yra paprastas ir aiškus kontaktų puslapis, taip pat keli puslapiai su naudinga informacija apie skydinius namus ir energijos vartojimo efektyvumą. Informaciniuose puslapiuose patalpinta daug teksto taip, kad būtų patogu skaityti.
Jūsų Namas

Atnaujinimo rezultatai

Po atnaujinimo svetainėje atsirado daugiau puslapių nei pirmojoje versijoje. Tai turėjo teigiamos įtakos rezultatams, kaip ir mobiliųjų įrenginių ir kelių kalbų palaikymas.

Projekte naudotos technologijos ir duomenys

  • Bootstrap
  • Google Maps
  • JavaScript
  • SaSS
  • UI/UX dizainas
  • Video
  • Wordpress
Projektas baigtas2022-12-31
Terminai2 mėn.
UžsakovasJūsų namas, Lietuvos ir Vokietijos UAB

Atidėliojom interneto svetainės atnaujinimą, nes žinome koks nelengvas darbas. Bet Feeria.lt kolektyvas, kaip beje ir nemažai kitų įmonių, karts nuo karto primindavo apie savo siūlomas paslaugas, bet neįkyriai.Nelengvai, bet priėmėm sprendimą - turim veikti:) Patikėjom šį darbą feeria.lt, ir džiaugiamės rezultatu. Nes tikrai kantriai dirbo su besikeičiančiais klientų norais, reagavo į pastabas, siūlė spredimus. Turim dar ir patys padribėti, bet jau turim naują mūsų svetainę. UAB Jūsų namas komanda

DaliaData: 2023-02-13Dalia atsiliepimas
Damian B.
Alex M.
Natalija M.
Susisiekite

Patiko projektas?

Susisiekite su mumis ir aptarsime Jūsų projektą.

Siųsti užklausą